Jak zostać policjantem?

22 października 2019

- Dorota Kupska -

W dniu 21 października br., w ramach realizacji innowacji pedagogicznej “Zawody naszych rodziców”, gościliśmy w szkole pana Huberta Niedka – policjanta. Spotkanie dotyczyło utrwalenia zasad bezpieczeństwa w drodze do szkoły, pobytu w domu lub właściwego postępowania w czasie kontaktów z nieznajomymi osobami. Pan policjant w jasny sposób przybliżył uczniom, jakie zadania należy spełnić, aby wykonywać ten zawód. Uczniowie uświadomili sobie, że jest to praca wymagająca dobrej sprawności fizycznej, zdolności intelektualnych oraz ciągłego doskonalenia zawodowego. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało drobny upominek – odblask.

Serdecznie dziękujemy panu Hubertowi Niedkowi za poświęcony czas, przybliżenie nam tajników swojego zawodu. Życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close