Jak witali wiosnę najmłodsi uczniowie naszej szkoły.

23 marca 2017

- edytaleszczynska -

Samorząd Uczniowski  dla najmłodszych uczniów naszej szkoły na I dzień wiosny przygotował konkurs na najładniejszą Panią Wiosnę i apel, na którym wszystkie klasy od 0 – III mogły swoje Wiosny zaprezentować. Wszyscy uczniowie tego dnia, mieli też ubrać sie bardzo kolorowo lub ciekawie się przebrać się. Wszystkie maluchy wywiązały się z zadania znakomicie a niektórzy mieli naprawdę bardzo wyszukane przebrania. Wiosny też były tak ładne, że nie udało się wyłonić najładniejszej. Wygrały po prostu wszystkie. Na apelu nie zabrakło też zagadek o wiośnie  i muzycznych niespodzianek. Wszystko co się działo tego dnia, można obejrzeć w naszej galerii.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close