Jak to 5b bawiła na biwaku….

29 maja 2017

- edytaleszczynska -

W dniach 19-20 maja odbył się biwak klasy 5b w szkole w Wiciejowie. Główne zawody prowadził Pan Zygmunt Boruta. Na początku odbył się apel, na którym pani przypomniała o zasadach dobrego zachowania, które zostały napisane przez nas dzień wcześniej. Wszyscy złożyliśmy na nim własnoręczne podpisy.  Głównymi organizatorami wyjazdu byli Pani Małgorzata Boruta z synem i mężem oraz Pani Izabella Wąsak.

Biwak zaczął się strzelaniem z łuku. Wspierał nas w tym mąż Pani Małgorzaty Boruty. Pierwsze miejsce wśród chłopców zajęli: Łukasz Malinowski i Szymon Branicki, a wśród dziewcząt Gabrysia Kuźma. Po kolacji odbył się Quiz o internecie. Pierwsze miejsce zajęła grupa 4. uczestnicy tej grupy to : Piotrek Kania, Daniel Sujak oraz Filip Chachnowski.

W skoku wzwyż w kategorii chłopców zwyciężył Jan Wrzosek, natomiast wśród dziewczyn Oliwia Piętka. Następną konkurencją był unihokej, w której było najwięcej emocji. 1 miejsce zajęła grupa Oliwii Piętka, a drugie grupa Natalii Olszewskiej. W grupie chłopców 1miejsce zajęła grupa Łukasza Malinowskiego, a 2 miejsce Piotrka Kani. W turnieju wiedzy o piłkarstwie brali udział tylko chłopcy. 1 miejsce zajął Jan Wrzosek. W trakcie konkursu wiedzy o piłkarstwie dziewczyny grały w różne gry planszowe i ruchowe. Pierwsze miejsce w tenisie stołowym zajęli- Julka Abramowska i Kamil Gruba. Najciekawszą zabawą okazała się mafia prowadzona przez Panią Izabellę Wąsak. Na śniadanie podano kanapki oraz płatki na ciepłym mleku.

Następnie miał miejsce apel podsumowujący cały biwak. Uczniowie otrzymali nagrody zorganizowane przez rodziców. Potem rozpoczęliśmy sprzątanie i pakowanie się. Wszystko odbyło się w miłych i bezpiecznych warunkach. Z pewnością na długo tę imprezę zapamiętamy!!!

Opracowali uczniowie kl. 5b

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close