IV Turniej tenisa stołowego “Niepodległa 2018”

edytaleszczynska    14 marca 2018

W sobotę 10 marca 2018 odbył się w naszej szkole kolejny już IV Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Wójta Gminy Cegłów Marcina Uchmana w kategoriach: dziewczęta i chłopcy szkoła podstawowa kl. IV- VI, dziewczęta i chłopcy kl. VII i II, III gimnazjum oraz kategoria open- wszyscy chętni mieszkańcy naszej gminy.

Sportową imprezę otworzyła pani dyrektor ZS Emilia Kowalczyk- Rumak krótkim powitaniem wszystkich zawodników i życzeniami udanej sportowej rywalizacji. Rozgrywki zostały przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego w kolejności: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i kategoria Open. W organizację i przebieg włączyli się również uczniowie naszej szkoły, którzy pełnił rolę sędziów. Wszyscy mieli też okazję być kibicami.

Wyniki turnieju: Szkoła Podstawowa dziewczęta: I miejsce Sandra Głuchowska Wiciejów, II miejsce Natalia Mistewicz Cegłów, III miejsce Magdalena Sankowska Cegłów.

Szkoła Podstawowa chłopcy: I miejsce Igor Murasicki Wiciejów, II miejsce Dominik Głuchowski Wiciejów, III miejsce Piotr Rumak Cegłów.

Gimnazjum dziewczęta; I miejsce Izabela Przybysz Cegłów, II miejsce Daria Dębska Cegłów , III miejsce Magdalena Floriańczyk Cegłów,

Gimnazjum chłopcy; I miejsce Kacper Szczepanik Cegłów, II miejsce Bartosz Świątek Podciernie , III miejsce Mateusz Górski Cegłów.

W kategorii open: I miejsce Igor Murasicki, II miejsce Tomasz Gliwiński , III miejsce Radosław Chmielewski.

Gościem specjalnym naszego turnieju był p.Mirosław Krusiewicz pasjonat sportu, nauczyciel i trener tenisa stołowego z wieloletnim stażem, obecnie dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu.

Po zakończeniu turnieju Wójt Gminy wraz z Panią Dyrektor wręczyli wszystkim zwycięzcom medale i nagrody – koszulki turniejowe. Sponsorem naszych nagród był Wójt Gminy Cegłów oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z przewodnicząca p. Jadwigą Kaczorek.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i zapraszamy za rok na kolejne emocjonujące rozgrywki.