IV Turniej tenisa stołowego “Niepodległa 2018”

14 marca 2018

- edytaleszczynska -

W sobotę 10 marca 2018 odbył się w naszej szkole kolejny już IV Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Wójta Gminy Cegłów Marcina Uchmana w kategoriach: dziewczęta i chłopcy szkoła podstawowa kl. IV- VI, dziewczęta i chłopcy kl. VII i II, III gimnazjum oraz kategoria open- wszyscy chętni mieszkańcy naszej gminy.

Sportową imprezę otworzyła pani dyrektor ZS Emilia Kowalczyk- Rumak krótkim powitaniem wszystkich zawodników i życzeniami udanej sportowej rywalizacji. Rozgrywki zostały przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego w kolejności: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i kategoria Open. W organizację i przebieg włączyli się również uczniowie naszej szkoły, którzy pełnił rolę sędziów. Wszyscy mieli też okazję być kibicami.

Wyniki turnieju: Szkoła Podstawowa dziewczęta: I miejsce Sandra Głuchowska Wiciejów, II miejsce Natalia Mistewicz Cegłów, III miejsce Magdalena Sankowska Cegłów.

Szkoła Podstawowa chłopcy: I miejsce Igor Murasicki Wiciejów, II miejsce Dominik Głuchowski Wiciejów, III miejsce Piotr Rumak Cegłów.

Gimnazjum dziewczęta; I miejsce Izabela Przybysz Cegłów, II miejsce Daria Dębska Cegłów , III miejsce Magdalena Floriańczyk Cegłów,

Gimnazjum chłopcy; I miejsce Kacper Szczepanik Cegłów, II miejsce Bartosz Świątek Podciernie , III miejsce Mateusz Górski Cegłów.

W kategorii open: I miejsce Igor Murasicki, II miejsce Tomasz Gliwiński , III miejsce Radosław Chmielewski.

Gościem specjalnym naszego turnieju był p.Mirosław Krusiewicz pasjonat sportu, nauczyciel i trener tenisa stołowego z wieloletnim stażem, obecnie dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu.

Po zakończeniu turnieju Wójt Gminy wraz z Panią Dyrektor wręczyli wszystkim zwycięzcom medale i nagrody – koszulki turniejowe. Sponsorem naszych nagród był Wójt Gminy Cegłów oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z przewodnicząca p. Jadwigą Kaczorek.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i zapraszamy za rok na kolejne emocjonujące rozgrywki.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close