IV Mistrzostwa Polski w Obliczeniach na Sorobanie 2017

08 kwietnia 2017

- Karol Sieńkowski -

Zespole  Szkolnym w Cegłowie w dniu 10 czerwca 2017 roku odbędą się IV Mistrzostwa Polski w Obliczeniach na Sorobanie. Soroban to zdobywający coraz większą popularność na świecie przyrząd stymulujący wszechstronny rozwój umysłowy dzieci i dorosłych. Rośnie również grupa osób liczących na sorobanie w naszym kraju. W ostatnim roku pojawiło się wiele instytucji edukacyjnych, które w swojej ofercie edukacyjnej mają naukę obliczeń na liczydle.

Wszystkie informacje o konkursie sorobanu można znaleźć na stronie
konkurs.akademiasorobanu.pl

Udział w konkursie jest bezpłatny i nieograniczony wiekiem. Zachęcamy do udziału w matematycznych zmaganiach sorobanowych.

Imprezie patronują:

 • Wójt Gminy Cegłów
 • Japoński Związek Sorobanu
 • Gmina Cegłów
 • Portal japonia-online.pl
 • Portal konnichiwa.pl
 • Tygodnik Mazowiecki Nowy Dzwon
 • Togodnik Społeczno-Kulturalny Strefa Mińsk
 • Portal Podlasie 24

Sponsorzy:

 • Gmina Cegłów
 • Sklep komputerowy „Kreator Marek Paskudzki” z Siedlec
 • Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim
 • P.P.H.U. „UZIMEX” Zbigniew Załęski
 • MOSIR Mińsk Mazowiecki

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close