IV Mikołajkowy Turniej Siatkówki pod patronatem Wójta Gminy Cegłów

edytaleszczynska    14 grudnia 2017

Po raz czwarty nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali w sobotę 9.12.2017r Mikołajkowy Turniej Siatkówki pod patronatem Wójta Gminy Cegłów. Były to rozgrywki zespołów mieszanych dziewczęta i chłopcy z gimnazjum. Sobotnie zmagania zakończyły się wyłonieniem 3 zwycięskich drużyn a jakich….. obejrzycie na zdjęciach. To były bardzo fajne mecze pełne sportowych emocji i czystej gry ale przede wszystkim była to udana mikołajkowa zabawa. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali mikołajowe upominki. Sponsorem nagród był Wójt Gminy Cegłów oraz Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

Na koniec spotkania zostały rozegrane mecze towarzyskie: mecz pomiędzy dziewczętami z gimnazjum a zespołem „Super mamy” oraz mecz pomiędzy “Absolwentami” a chłopcami z gimnazjum. To był bardzo udany  sportowy dzień.