IV Mikołajkowy Turniej Siatkówki pod patronatem Wójta Gminy Cegłów

14 grudnia 2017

- edytaleszczynska -

Po raz czwarty nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali w sobotę 9.12.2017r Mikołajkowy Turniej Siatkówki pod patronatem Wójta Gminy Cegłów. Były to rozgrywki zespołów mieszanych dziewczęta i chłopcy z gimnazjum. Sobotnie zmagania zakończyły się wyłonieniem 3 zwycięskich drużyn a jakich….. obejrzycie na zdjęciach. To były bardzo fajne mecze pełne sportowych emocji i czystej gry ale przede wszystkim była to udana mikołajkowa zabawa. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali mikołajowe upominki. Sponsorem nagród był Wójt Gminy Cegłów oraz Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

Na koniec spotkania zostały rozegrane mecze towarzyskie: mecz pomiędzy dziewczętami z gimnazjum a zespołem „Super mamy” oraz mecz pomiędzy “Absolwentami” a chłopcami z gimnazjum. To był bardzo udany  sportowy dzień.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close