IV dzień półkolonii

20 lipca 2017

- edytaleszczynska -

Czwartego dnia naszych półkolonii pogoda zrobiła nam psikusa. Cały dzień deszcz i wichura więc zamiast ogniska bawiliśmy się w szkole. Była nauka nowej piosenki, nowe pląsy harcerskie, zabawy i rozgrywki sportowe. Później zajęcia plastyczne, na których lepiliśmy z masy solnej. Zaskoczyła nas awaria prądu więc nasze plastyczne wariacje z masą solną odbyły się przy świecach. Po obiedzie wszyscy za pomocą czarodziejskich czapek zamieniliśmy się w kucharzy i od początku do końca sami przygotowaliśmy pyszny deser – gofry z owocami.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close