International Dot Day- międzynarodowy dzień zabawy i kreatywności

16 września 2019

- Wioletta Czapska -

W tym roku uczniowie klasy 2 a postanowili samodzielnie przygotować oraz wysłać pocztówki wraz z życzeniami do rówieśników ze szkoły w Gierladowej na Podkarpaciu. Podczas zajęć języka angielskiego nauczyciel przybliżył dzieciom historię dziewczynki o imieniu Vashti, której praca stała się symbolem międzynarodowego „Dnia Kropki”. Opowieść zainspirowała młodych artystów, którzy przy pomocy różnych technik wykonywali kropki na papierze, tworząc przy tym własne dzieła.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close