Integracja klas 4

Ewelina Walas    13 września 2017

Dnia 11.09.2017 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia integracyjne dla uczniów i wychowawców klas czwartych. Celem zajęć było nauczenie dzieci współdziałania w grupie rówieśniczej oraz oczywiście dobra zabawa.

Dzień rozpoczął się od zajęć z wychowawcą i specjalistami pomocy psychologiczno-pedagogicznej pracującymi w szkole. Dzieci uczestniczyły w interesujących zabawach, które zintegrowały każdą klasę. Ale dzień na tym się nie kończył, ponieważ dzieci udały się na salę gimnastyczną, gdzie czekało na nich wiele kolejnych atrakcji. Były to gry sportowe, zabawy kształtujące współdziałanie i nauka piosenek harcerskich. Dzień zakończył się wspólnym ogniskiem ze śpiewami, pieczeniem kiełbasek i rozdaniem dzieciom chust harcerskich. Klasa IVa otrzymała chusty błękitne, IVb – granatowe a IVc – zielone. To był bardzo udany dzień!

Autor: Izabela Dąbrowska