Informacja o pracy przedszkola i klas 1-3

12 kwietnia 2019

- Magdalena Sujak -

Dyrekcja Zespołu Szkolnego w Cegłowie, informuje, iż w dniach 15,16 kwietnia 2019r. w klasach pierwszych, drugich i trzecich szkoły podstawowej, klasach 0 i oddziałach przedszkolnych, zajęcia odbędą się zgodnie z planem.
Zapraszamy wszystkie dzieci do szkoły i przedszkola. W tych dniach czynna będzie świetlica szkolna dla uczniów z niej korzystających.
W dniu 17 kwietnia, z uwagi na egzamin z języka angielskiego, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, dzieci z klas 1-3 mają wolne, a zajęcia nie odbywają się.

Przedszkole i klasy 0 pracują zgodnie z planem do końca tygodnia.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za wyrozumiałość i okazane wsparcie.
Z wyrazami szacunku
Dyrekcja Szkoły

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close