Informacje Rady Rodziców

10 listopada 2016

- Karol Sieńkowski -

 

logo_rrDrodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!

Rada Rodziców pragnie poinformować, że na październikowym spotkaniu Rady Rodziców wspólnie i jednogłośnie zdecydowaliśmy, że:

cały dochód z cegiełek darowizn zebranych podczas Koncertu Charytatywnego „Dla Mojej Szkoły” jaki odbył się w styczniu tego roku, zabranych w łącznej kwocie:

2.613,00 zł

zostały przekazane do dyspozycji Samorządu Uczniowskiego, który w najbliższym czasie dokona zakupu sprzętu do systemu nagłaśniającego.

Ma to być inwestycja w modernizację tego, co już mamy, a dodatkowo Uczniowie dołożą wszelkich starań na stworzenie bardzo profesjonalnego systemu nagłośnienia, który posłuży przede wszystkim do obsługi wszelkich uroczystości szkolnych i kolejnych Koncertów Charytatywnych, abyśmy mogli, My Rodzice w tym uczestniczyć, miło oglądać kolejne wspaniałe występy naszych dzieci i hojnie co rok obdarowywać cegiełkami takie przedsięwzięcia szkolne.
W imieniu wszystkich Uczniów naszej Szkoły ślemy podziękowania Rodzicom i innym uczestnikom zeszłorocznego koncertu za okazane wsparcie, zebrana kwota jest naprawdę wysoka i to daje motywację do podejmowania kolejnych działań takich wspólnych zbiórek-darowizn.

Gratulujemy Samorządowi Uczniowskiemu, że z tak wielkim zaangażowaniem podjął się współpracy z Radą Rodziców. Dziękujemy, że potraficie w tak licznym gronie przyjść na spotkanie, jasno i klarownie powiedzieć jakie są potrzeby Uczniów w tej Szkole, czego oczekujecie od nas Rodziców i jakie są Wasze relacje z Nauczycielami i Dyrekcją Szkoły.
To nowy wymiar …..budujemy Szkołę Współpracy !

Rada Rodziców

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close