Informacje Rady Rodziców

Karol Sieńkowski    10 listopada 2016

 

logo_rrDrodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele!

Rada Rodziców pragnie poinformować, że na październikowym spotkaniu Rady Rodziców wspólnie i jednogłośnie zdecydowaliśmy, że:

cały dochód z cegiełek darowizn zebranych podczas Koncertu Charytatywnego „Dla Mojej Szkoły” jaki odbył się w styczniu tego roku, zabranych w łącznej kwocie:

2.613,00 zł

zostały przekazane do dyspozycji Samorządu Uczniowskiego, który w najbliższym czasie dokona zakupu sprzętu do systemu nagłaśniającego.

Ma to być inwestycja w modernizację tego, co już mamy, a dodatkowo Uczniowie dołożą wszelkich starań na stworzenie bardzo profesjonalnego systemu nagłośnienia, który posłuży przede wszystkim do obsługi wszelkich uroczystości szkolnych i kolejnych Koncertów Charytatywnych, abyśmy mogli, My Rodzice w tym uczestniczyć, miło oglądać kolejne wspaniałe występy naszych dzieci i hojnie co rok obdarowywać cegiełkami takie przedsięwzięcia szkolne.
W imieniu wszystkich Uczniów naszej Szkoły ślemy podziękowania Rodzicom i innym uczestnikom zeszłorocznego koncertu za okazane wsparcie, zebrana kwota jest naprawdę wysoka i to daje motywację do podejmowania kolejnych działań takich wspólnych zbiórek-darowizn.

Gratulujemy Samorządowi Uczniowskiemu, że z tak wielkim zaangażowaniem podjął się współpracy z Radą Rodziców. Dziękujemy, że potraficie w tak licznym gronie przyjść na spotkanie, jasno i klarownie powiedzieć jakie są potrzeby Uczniów w tej Szkole, czego oczekujecie od nas Rodziców i jakie są Wasze relacje z Nauczycielami i Dyrekcją Szkoły.
To nowy wymiar …..budujemy Szkołę Współpracy !

Rada Rodziców