III Turniej Tenisa Stołowego już za nami

edytaleszczynska    22 marca 2017

W sobotę 18 marca 2017 odbył się w naszej szkole kolejny już III Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Wójta Gminy Cegłów Marcina Uchmana w kategorii dziewcząt i chłopców szkoły podstawowej i gimnazjum oraz w kategorii Open.

Sportową imprezę otworzyła pani vicedyrektor ZS Mariola Olejnik krótkim powitaniem wszystkich zawodników i życzeniami udanej sportowej rywalizacji. Rozgrywki zostały przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego w kolejności Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i kategoria Open. W organizację i przebieg włączyli się  również uczniowie naszej szkoły, którzy pełnił rolę sędziów. Wszyscy mieli też okazję być kibicami.

Wyniki turnieju: Szkoła Podstawowa I miejsce  Igor Murasicki Wiciejów, II miejsce Marcin Kieliszczyk Cegłów III miejsce Mateusz Szczepański Cegłów.

Gimnazjum dziewczęta; I miejsce Izabela Przybysz Cegłów, II miejsce Sandra Głuchowska Wiciejów, III miejsce Joanna Zgódka Cegłów,

Gimnazjum chłopcy;  I miejsce Patryk Podobas Cegłów, II miejsce Bartosz Świątek Wiciejów , III miejsce Kacper Szczepanik

W kategorii dorośli:  I miejsce Damian Kotowski, II miejsce Bogdan Jurkowski , III miejsce Radosław Chmielewski.

W tym roku zostały przyznane również statuetki dla najmłodszego i najstarszego zawodnika. Otrzymali je Karol Buczkowski z kl. IV z Cegłowa oraz P. Sławomir Krasucki z Wiciejowa.

Gościem specjalnym tego turnieju był p.Mirosław Krusiewicz pasjonat sportu, nauczyciel i  trener tenisa stołowego z wieloletnim stażem, obecnie dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu.

Po zakończeniu turnieju Wójt Gminy wraz z Panią Dyrektor wręczyli wszystkim uczestnikom dyplomy za udział oraz puchary, medale i nagrody w postaci bonów upominkowych  dla zwycięzców.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju, którzy zaprezentowali swoje umiejętności.