III Mistrzostwa Polski w Obliczeniach na Sorobanie

15 kwietnia 2016

- Karol Sieńkowski -

III_Mistrzostwa_Polski_w_Obliczeniach_na_Sorobanie_2016Ruszyły zapisy na III Mistrzostwa Polski w Obliczeniach na Sorobanie, których organizatorem jest nasza szkoła. Zawody są elementem programowym XII Festiwalu Nauki i Kultury, który w tym roku odbędzie się w dniach 9-12 czerwca 2016 roku. Zachęcamy uczniów naszej szkoły oraz absolwentów do rejestracji w konkursie. Na zgłoszenia czekamy do 20 maja 2016.

Więcej informacji o konkursie (w tym formularz rejestracyjny oraz regulamin zawodów) można znaleźć na stronie konkurs.akademiasorobanu.pl.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close