III Mikołajkowy Turniej Siatkówki

edytaleszczynska    9 grudnia 2016

W sobotę 3.12.2016 odbył się w naszej szkole kolejny już  III  zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego Mikołajkowy Turniej Siatkówki. Tym razem był to turniej 5 zespołów mieszanych dziewczęta i chłopcy z  gimnazjum. Sobotnie zmagania zakończyły się wyłonieniem 3 zwycięskich drużyn a jakich….. obejrzycie na zdjęciach. To były bardzo fajne rozgrywki pełne sportowych emocji i czystej gry ale przede wszystkim była to udana mikołajkowa zabawa. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali mikołajowe czapeczki, a zwycięska drużyna drobne upominki. Sponsorem nagród był Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

Na koniec spotkania zostały rozegrane mecze towarzyskie: mecz pomiędzy dziewczętami z gimnazjum a zespołem „Super mamy”, mecz pomiędzy “Tatusiami “a chłopcami z gimnazjum a na koniec mecz pracownicy Urzędu Gminy Cegłów kontra nasi gimnazjaliści w mieszanym składzie. To był bardzo miło spędzony sportowo dzień.