III Mikołajkowy Turniej Siatkówki

09 grudnia 2016

- edytaleszczynska -

W sobotę 3.12.2016 odbył się w naszej szkole kolejny już  III  zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego Mikołajkowy Turniej Siatkówki. Tym razem był to turniej 5 zespołów mieszanych dziewczęta i chłopcy z  gimnazjum. Sobotnie zmagania zakończyły się wyłonieniem 3 zwycięskich drużyn a jakich….. obejrzycie na zdjęciach. To były bardzo fajne rozgrywki pełne sportowych emocji i czystej gry ale przede wszystkim była to udana mikołajkowa zabawa. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali mikołajowe czapeczki, a zwycięska drużyna drobne upominki. Sponsorem nagród był Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

Na koniec spotkania zostały rozegrane mecze towarzyskie: mecz pomiędzy dziewczętami z gimnazjum a zespołem „Super mamy”, mecz pomiędzy “Tatusiami “a chłopcami z gimnazjum a na koniec mecz pracownicy Urzędu Gminy Cegłów kontra nasi gimnazjaliści w mieszanym składzie. To był bardzo miło spędzony sportowo dzień.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close