III Dzień Popularyzacji Matematyki

18 września 2017

- Karol Sieńkowski -

Tegoroczny, III Dzień Popularyzacji Matematyki odbywał się 14.09.2017 w Warszawie. Wszystkie zajęcia były w gmachu Wydziału MINI Politechniki Warszawskiej. W wydarzeniu licznie wzięli udział uczniowie z całej Polski.

Szkoła w Cegłowie reprezentowana była przez nauczycieli: Magdalenę Sujak i Karola Sieńkowskiego oraz uczniów klasy 3a gimnazjum: Monikę BoguszJakuba Staniszewskiego.

Spotkało nas duże wyróżnienie, bo byliśmy jedyną szkołą, która przedstawiała swoją ofertę warsztatową na stoiskach. Oprócz nas z ofertą edukacyjną na stoiskach występowały jedynie prywatne firmy i ośrodki uczelniane.

Odwiedzającym stoisko pokazaliśmy programowanie robotów i unikalne łamigłówki edukacyjne. Przeprowadziliśmy też warsztaty obliczeń na sorobanie.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close