II Mikołajkowy Turniej Trójek w siatkówkę

edytaleszczynska    7 grudnia 2015

W sobotę 5.12.2015 odbył się w naszej szkole zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego II Mikołajkowy Turniej w siatkówkę. Tym razem był to turniej trójek na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Do turnieju zgłosiło się 16 zespołów. Rozegrane zostały mecze w grupach a następnie mecze półfinałowe i finałowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki turniejowe z logo sponsora i czapeczki św. Mikołaja. Wygrani dodatkowo: słodycze, długopisy, notesy, odblaski. Sponsorem tej imprezy sportowej była firma Majsterpol oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii. Dla posilenia się była też pyszna zupka oraz owoce. Wyniki turnieju:

Szkoła podstawowa:

I m. – zespół nr. 13: Kacper Zgódka, Michał Sujak, Hubert Uściński

II m. – zespół nr. 14: Mateusz Szczepański, Jakub Arczewski, Kacper Remisz

III m. – zespół nr. 11: Justyna Wadas, Jarek Sadura, Wiktoria Kaska

IV m. – zespół nr. 12: Aleksandra Sujak , Klaudia Floriańczyk, Klaudia Adamiec

Gimnazjum:

I m. zespół nr. 7: Adam Wadas, Piotr Miller, Grzegorz Skorys

II m. – zespół nr. 8: Hubert Branicki, Piotr Filipiec, Mateusz Kołak, Szymon Mirosz

III m. – zespół nr. 3: Karol Sadoch, Mateusz Drosio, Paweł Gójski

IV m. – zespół nr. 2: Konrad Strzeszewski, Mateusz Konca, Wojtek Zuchowicz

Na koniec imprezy został rozegrany mecz towarzyski pomiędzy dziewczętami z gimnazjum a zespołem „Super mamy” złożonym ze wspaniałych mam, którym dopingowały ich pociechy, w większości już uczniowie naszej szkoły.  „Super Mamy” osiemnaście lat temu ukończyły nasze gimnazjum i spisały się doskonale i choć mecz z gimnazjalistkami  był bardzo wyrównany to pokonały nasze dziewczęta. Zachęcone zwycięstwem i atmosferą całego sportowego spotkania rozegrały również nieplanowany wcześniej mecz z chłopcami z gimnazjum. Ten zakończył się remisem w pięknym stylu

Atmosfera była wspaniała, pełna sportowej, zdrowej rywalizacji. To był bardzo miło spędzony dzień.