II Mikołajkowy Turniej Trójek w siatkówkę

07 grudnia 2015

- edytaleszczynska -

W sobotę 5.12.2015 odbył się w naszej szkole zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego II Mikołajkowy Turniej w siatkówkę. Tym razem był to turniej trójek na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Do turnieju zgłosiło się 16 zespołów. Rozegrane zostały mecze w grupach a następnie mecze półfinałowe i finałowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki turniejowe z logo sponsora i czapeczki św. Mikołaja. Wygrani dodatkowo: słodycze, długopisy, notesy, odblaski. Sponsorem tej imprezy sportowej była firma Majsterpol oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii. Dla posilenia się była też pyszna zupka oraz owoce. Wyniki turnieju:

Szkoła podstawowa:

I m. – zespół nr. 13: Kacper Zgódka, Michał Sujak, Hubert Uściński

II m. – zespół nr. 14: Mateusz Szczepański, Jakub Arczewski, Kacper Remisz

III m. – zespół nr. 11: Justyna Wadas, Jarek Sadura, Wiktoria Kaska

IV m. – zespół nr. 12: Aleksandra Sujak , Klaudia Floriańczyk, Klaudia Adamiec

Gimnazjum:

I m. zespół nr. 7: Adam Wadas, Piotr Miller, Grzegorz Skorys

II m. – zespół nr. 8: Hubert Branicki, Piotr Filipiec, Mateusz Kołak, Szymon Mirosz

III m. – zespół nr. 3: Karol Sadoch, Mateusz Drosio, Paweł Gójski

IV m. – zespół nr. 2: Konrad Strzeszewski, Mateusz Konca, Wojtek Zuchowicz

Na koniec imprezy został rozegrany mecz towarzyski pomiędzy dziewczętami z gimnazjum a zespołem „Super mamy” złożonym ze wspaniałych mam, którym dopingowały ich pociechy, w większości już uczniowie naszej szkoły.  „Super Mamy” osiemnaście lat temu ukończyły nasze gimnazjum i spisały się doskonale i choć mecz z gimnazjalistkami  był bardzo wyrównany to pokonały nasze dziewczęta. Zachęcone zwycięstwem i atmosferą całego sportowego spotkania rozegrały również nieplanowany wcześniej mecz z chłopcami z gimnazjum. Ten zakończył się remisem w pięknym stylu

Atmosfera była wspaniała, pełna sportowej, zdrowej rywalizacji. To był bardzo miło spędzony dzień.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close