I to już koniec …

13 czerwca 2017

- swietlica -

We wtorek w godzinach popołudniowych wspólnie z rodzicami zakończyliśmy projekt ,,Dookoła Świata“, który realizowaliśmy w świetlicy przez cały rok szkolny. Wspólne zabawy i konkursy pozwoliły nam podsumować wiedzę na temat wielu państw europejskich. Bardzo aktywni rodzice rywalizowali z uczestnikami projektu w różnych konkurencjach, ale ostateczny wynik 7:5 wygrały dzieci. Pierwszą część na sali gimnastycznej zakończyliśmy polonezem, a następnie przenieśliśmy się do lasku szkolnego na ognisko. Było smacznie, wesoło i miło.

Dziękujemy dzieciom –  za uczestniczenie w projekcie, rodzicom –  za aktywną i wesołą zabawę oraz wszystkim osobom, które włączyły się w realizację zadań podczas całorocznej pracy.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close