I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w mini piłkę ręczną dziewcząt

edytaleszczynska    4 grudnia 2018

3 grudnia w naszej nowej hali sportowej odbyły się  Mistrzostwa w mini piłkę ręczną dziewcząt na szczeblu powiatowym w kategorii dzieci. Gościliśmy 4 najlepsze zespoły z powiatu. SP Dębe Wielkie, SP Jakubów oraz SP nr 4 Mińsk Mazowiecki. Rozgrywki były bardzo ciekawe, rywalizacja do samego końca a najbardziej emocjonujący okazał się mecz finałowy o I miejsce Cegłów- Mińsk Mazowiecki. Wynik 7:6 dla Cegłowa i tym sposobem drużyna dziewcząt z klas 4-6 zdobyła I miejsce w Powiecie Mińskim.

wyniki

I miejsce – SP Cegłów

II miejsce- Sp nr 4 Mińsk Mazowiecki

III miejsce SP Dębe Wielkie

IV miejsce SP Jakubów

Zespół dziewcząt SP klasy 4-6 w składzie: Wiktoria Osińska , Korzeń Marta, Cyran Patrycja, Bankiewicz Maja, Kieliszczyk Julka, Julka Aniszewska, Julka Tokarska, Trojan Kornelia, Mistewicz Natalka, Wąsowska Zuzia, Sandra Langiewicz, Maja Gąsowska, Oliwia Jakubowska, Julka Tokarska, Ala Luks.

Gratulujemy sukcesu i pracujemy dalej bo przed nami rozgrywki regionalne.