I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w mini piłkę ręczną dziewcząt

04 grudnia 2018

- edytaleszczynska -

3 grudnia w naszej nowej hali sportowej odbyły się  Mistrzostwa w mini piłkę ręczną dziewcząt na szczeblu powiatowym w kategorii dzieci. Gościliśmy 4 najlepsze zespoły z powiatu. SP Dębe Wielkie, SP Jakubów oraz SP nr 4 Mińsk Mazowiecki. Rozgrywki były bardzo ciekawe, rywalizacja do samego końca a najbardziej emocjonujący okazał się mecz finałowy o I miejsce Cegłów- Mińsk Mazowiecki. Wynik 7:6 dla Cegłowa i tym sposobem drużyna dziewcząt z klas 4-6 zdobyła I miejsce w Powiecie Mińskim.

wyniki

I miejsce – SP Cegłów

II miejsce- Sp nr 4 Mińsk Mazowiecki

III miejsce SP Dębe Wielkie

IV miejsce SP Jakubów

Zespół dziewcząt SP klasy 4-6 w składzie: Wiktoria Osińska , Korzeń Marta, Cyran Patrycja, Bankiewicz Maja, Kieliszczyk Julka, Julka Aniszewska, Julka Tokarska, Trojan Kornelia, Mistewicz Natalka, Wąsowska Zuzia, Sandra Langiewicz, Maja Gąsowska, Oliwia Jakubowska, Julka Tokarska, Ala Luks.

Gratulujemy sukcesu i pracujemy dalej bo przed nami rozgrywki regionalne.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close