I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłkę ręczną dziewcząt

edytaleszczynska    30 listopada 2016

Dziewczęta ze szkoły podstawowej w ostatecznych zmaganiach w finale mistrzostw powiatu w mini piłkę ręczną zdobyły I miejsce. Zespół, którego trenerem jest p. Stanisław Wójcik powtórzył swój sukces z ubiegłego roku. Wymagało to wiele pracy i wielu  treningów, ale warto było….

Rozegrane zostały mecze pomiędzy 4 najlepszymi drużynami szkolnymi w powiecie: SP Cegłów,SP Siennica, SP Niedziałka,  Sp nr 2 z Mińska Mazowieckiego.

W klasyfikacji końcowej:

I miejsce SP Cegłów

II miejsce Siennica

III miejsce SP nr 2 Mińsk Mazowiecki

IV miejsce SP Niedziałka

Gośćmi specjalnymi na finałowych rozrywkach byli: p. Wójt Gminy Cegłów Marcin Uchman, pani dyrektor ZS Cegłów Emilia Kowalczyk – Rumak, pani  dyrektor Mariola Olejnik oraz pani dyrektor Elżbieta Goździk ZS w Siennicy, której bardzo dziękujemy za udostępnienie hali sportowej na wszystkie nasze dotychczasowe rozgrywki.

Dekoracji wszystkich zawodniczek dokonali wójt Gminy Cegłów i dyrektorzy szkół.

I jeszcze raz skład zwycięskiego Zespołu SP Cegłów

Magda Sankowska, Sandra Langiewicz, Wiktoria Kieliszczyk , Magda Osiecka, Magda Floriańczyk, Martyna Cyranka, Gabrysia Kuźma , Kinga Uchman, Sara Marzewska, Maja Gąsowska, Wiktoria Osińska, Małgorzata Aniszewska, Julia Koszel.