I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłkę ręczną dziewcząt

30 listopada 2016

- edytaleszczynska -

Dziewczęta ze szkoły podstawowej w ostatecznych zmaganiach w finale mistrzostw powiatu w mini piłkę ręczną zdobyły I miejsce. Zespół, którego trenerem jest p. Stanisław Wójcik powtórzył swój sukces z ubiegłego roku. Wymagało to wiele pracy i wielu  treningów, ale warto było….

Rozegrane zostały mecze pomiędzy 4 najlepszymi drużynami szkolnymi w powiecie: SP Cegłów,SP Siennica, SP Niedziałka,  Sp nr 2 z Mińska Mazowieckiego.

W klasyfikacji końcowej:

I miejsce SP Cegłów

II miejsce Siennica

III miejsce SP nr 2 Mińsk Mazowiecki

IV miejsce SP Niedziałka

Gośćmi specjalnymi na finałowych rozrywkach byli: p. Wójt Gminy Cegłów Marcin Uchman, pani dyrektor ZS Cegłów Emilia Kowalczyk – Rumak, pani  dyrektor Mariola Olejnik oraz pani dyrektor Elżbieta Goździk ZS w Siennicy, której bardzo dziękujemy za udostępnienie hali sportowej na wszystkie nasze dotychczasowe rozgrywki.

Dekoracji wszystkich zawodniczek dokonali wójt Gminy Cegłów i dyrektorzy szkół.

I jeszcze raz skład zwycięskiego Zespołu SP Cegłów

Magda Sankowska, Sandra Langiewicz, Wiktoria Kieliszczyk , Magda Osiecka, Magda Floriańczyk, Martyna Cyranka, Gabrysia Kuźma , Kinga Uchman, Sara Marzewska, Maja Gąsowska, Wiktoria Osińska, Małgorzata Aniszewska, Julia Koszel.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close