I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłkę ręczną dziewcząt Szkół Podstawowych

23 listopada 2017

- edytaleszczynska -

21 listopada 2017 r  drużyna ze szkoły podstawowej zwyciężyła w finale powiatowych rozgrywek piłki ręcznej , a to oznacza , że Szkoła Podstawowa w Cegłowie została Mistrzem Powiatu Mińskiego w piłce ręcznej dziewcząt na rok szkolny 2017/18 ! .

Mecze finałowe rozgrywane były na gościnnej hali sportowej w Siennicy . Do ostatniego etapu rozgrywek powiatowych dotarły reprezentacje następujących szkół:SP 4 z Mińska Mazowieckiego , SP z Kałuszyna , SP z Siennicy i SP z Cegłowa.

Po bardzo emocjonujących meczach – dosłownie „ rzutem na taśmę” zwyciężył zespół z Cegłowa.

Złote medalistki: Magda Sankowska , Sandra Langiewicz , Wiktoria Osińska , Natalka Mistewicz , Wiktoria Sadoch , Zuzia Wąsowska , Maja Bankiewicz , Julka Kieliszczyk , Amelka Mistewicz , Gabrysia Branicka , Patti Cyran , Marta Korzeń , Beatka Wójcik , Gabrysia Kużma .

Klasyfikacja końcowa zawodów:

I miejsce – SP Cegłów

II miejsce – SP Siennica

III miejsce – SP nr 4 Mińsk Mazowiecki

IV miejsce – SP Kałuszyn

Gośćmi specjalnymi na finałowych rozrywkach byli : p. Wójt Gminy Cegłów – Marcin Uchman, pani Dyrektor ZS Cegłowie – Emilia Kowalczyk – Rumak , oraz pani Dyrektor SP w Siennicy – Elżbieta Goździk , której bardzo dziękujemy za udostępnienie hali sportowej na wszystkie nasze dotychczasowe rozgrywki.

Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe medale i puchary z rąk wójta Gminy Cegłów , oraz dyrektorów szkół.

Kolejne rozgrywki , już na szczeblu regionu siedleckiego , przed nami.

 

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close