I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w mini piłkę ręczną dziewcząt Szkół Podstawowych

edytaleszczynska    23 listopada 2017

21 listopada 2017 r  drużyna ze szkoły podstawowej zwyciężyła w finale powiatowych rozgrywek piłki ręcznej , a to oznacza , że Szkoła Podstawowa w Cegłowie została Mistrzem Powiatu Mińskiego w piłce ręcznej dziewcząt na rok szkolny 2017/18 ! .

Mecze finałowe rozgrywane były na gościnnej hali sportowej w Siennicy . Do ostatniego etapu rozgrywek powiatowych dotarły reprezentacje następujących szkół:SP 4 z Mińska Mazowieckiego , SP z Kałuszyna , SP z Siennicy i SP z Cegłowa.

Po bardzo emocjonujących meczach – dosłownie „ rzutem na taśmę” zwyciężył zespół z Cegłowa.

Złote medalistki: Magda Sankowska , Sandra Langiewicz , Wiktoria Osińska , Natalka Mistewicz , Wiktoria Sadoch , Zuzia Wąsowska , Maja Bankiewicz , Julka Kieliszczyk , Amelka Mistewicz , Gabrysia Branicka , Patti Cyran , Marta Korzeń , Beatka Wójcik , Gabrysia Kużma .

Klasyfikacja końcowa zawodów:

I miejsce – SP Cegłów

II miejsce – SP Siennica

III miejsce – SP nr 4 Mińsk Mazowiecki

IV miejsce – SP Kałuszyn

Gośćmi specjalnymi na finałowych rozrywkach byli : p. Wójt Gminy Cegłów – Marcin Uchman, pani Dyrektor ZS w Cegłowie – Emilia Kowalczyk – Rumak , oraz pani Dyrektor SP w Siennicy – Elżbieta Goździk , której bardzo dziękujemy za udostępnienie hali sportowej na wszystkie nasze dotychczasowe rozgrywki.

Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe medale i puchary z rąk wójta Gminy Cegłów , oraz dyrektorów szkół.

Kolejne rozgrywki , już na szczeblu regionu siedleckiego , przed nami.