I miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży w mini piłkę ręczną dziewcząt szkoły podstawowej

23 marca 2017

- edytaleszczynska -

Kolejny sukces w mini piłce ręcznej odniosły dziewczęta ze szkoły podstawowej. Zajęły I miejsce w Regionie Siedleckim pokonując najlepsze zespoły:  Siedlce 11:8 i  Sokołów Podlaski 15 : 5. To nie lada wyczyn zważywszy na naszą bazę i możliwości, jednak ciężka praca zarówno dziewcząt jak i trenera przynosi jak widzicie sukces za sukcesem. Skład zespołu: Magda Sankowska, Sandra Langiewicz, Wiktoria Kieliszczyk , Magda Osiecka, Magda Floriańczyk, Martyna Cyranka, Gabrysia Kuźma , Kinga Uchman, Sara Marzewska, Maja Gąsowska, Wiktoria Osińska, Małgorzata Aniszewska.

Zespołem opiekuje się p. Stanisław Wójck

Kolejne rozgrywki w maju i będą to Mazowieckie Igrzyska  Młodzieży Szkolnej. Gratulujemy i życzymy wytrwałej pracy.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close