I miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży w mini piłkę ręczną dziewcząt szkoły podstawowej

edytaleszczynska    23 marca 2017

Kolejny sukces w mini piłce ręcznej odniosły dziewczęta ze szkoły podstawowej. Zajęły I miejsce w Regionie Siedleckim pokonując najlepsze zespoły:  Siedlce 11:8 i  Sokołów Podlaski 15 : 5. To nie lada wyczyn zważywszy na naszą bazę i możliwości, jednak ciężka praca zarówno dziewcząt jak i trenera przynosi jak widzicie sukces za sukcesem. Skład zespołu: Magda Sankowska, Sandra Langiewicz, Wiktoria Kieliszczyk , Magda Osiecka, Magda Floriańczyk, Martyna Cyranka, Gabrysia Kuźma , Kinga Uchman, Sara Marzewska, Maja Gąsowska, Wiktoria Osińska, Małgorzata Aniszewska.

Zespołem opiekuje się p. Stanisław Wójck

Kolejne rozgrywki w maju i będą to Mazowieckie Igrzyska  Młodzieży Szkolnej. Gratulujemy i życzymy wytrwałej pracy.