I miejsce Oli Wąsak w zawodach w pływaniu indywidualnym

30 marca 2016

- Karolina Kluczek -

W Mistrzostwach Regionu Siedleckiego w Pływaniu Indywidualnym, w których wzięli udział najlepsi zawodnicy z okolicznych powiatów, Ola zdobyła I miejsce w pływaniu dziewcząt rocznik 2002 50 m stylem dowolnym oraz 2 miejsce w pływaniu dziewcząt rocznik 2002 50 m stylem grzbietowym.

Na tym szczeblu kończą się już rozgrywki szkolne… a szkoda, bo OLA WĄSAK jest najlepszą pływaczką w naszym regionie i miałaby ogromne szanse awansować dalej.

Tymczasem serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości i wielu jeszcze sukcesów.

Autor: Edyta Leszczyńska

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close