I dzień wiosny w naszej szkole

23 marca 2017

- edytaleszczynska -

21 marca został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski  I dzień wiosny. Tego dnia, w naszej szkole na apelu w pierwszej kolejności zostali wyróżnieni uczniowie z najwyższą średnią i 100% frekwencją.

Korzeń Marta 5,08

Bartkiewicz Anna 5,25

Bońkowski Krystian 5,00

Gut Jessica 5,00

Floriańczyk Magdalena 5,00

Rolf Dominik 5,58

Rumak Julia 5,08

Sankowski Filip 5,67

Wrzosek Olga 5,33

Kowalczyk Klaudia 5,00

Drosio Michał 5,00

Staniszewski Jakub 5,221

Wrzosek Jakub 5,07

Jaworska Klaudia 5,14

Zagórska Weronika 5,21

Szewczyk Jakub 5,29

oraz ze  100% frekwencją Bartkiewicz Anna, Sternicki Michał, Floriańczyk Klaudia, Wąchol Kacper, Bogusz Monika, Drosio Michał, Patocki Bartłomiej, Rolf Dominik, Floriańczyk Kacper, Kowalczyk Gabriela, Parobcza Katarzyna, Szczepanik Kacper

Uczniowie  otrzymali gratulacje oraz karty upominkowe do sieci sklepów „EMPIK”

W dalszej części apelu zostały rozdane nagrody w kategoriach: prymus, sportowiec, artysta, lady, dżentelmen, społecznik, uśmiech, osobowość.

Są to statuetki pod nazwą „Edzio” i przyznawane są uczniom wybranym spośród nominowanych.

Było tak jak na “Oscarach” nikt nie domyślał się kto otrzyma wyróżnienie w wymienionych wyżej kategoriach. Była to dla nominowanych niespodzianka. Statuetkę dla “Super klasy” otrzymały klasy, które zdobyły największą ilość “Edziów” i były to klasa 6a i 3b gimnazjum. Na koniec opiekunowie Samorządu uczniowskiego podziękowali uczniom szczególnie zaangażowanym w pracę samorządu.  Tego dnia można było ubrać się kolorowo, co miało symbolizować radosne nadejście wiosny. To był dzień wielu kolorów i fajnej zabawy.

Opracował: Mikołaj Wrzosek kl 1b gim

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close