I Dzień Wiosny w naszej szkole

25 marca 2018

- edytaleszczynska -

I Dzień Wiosny w naszej szkole to dzień bardzo radosny, dzień kolorów i fajnych przebrań. Już z rana potkaliśmy się na sali gimnastycznej na konkursie piosenki obcojęzycznej a w następnej kolejności SU przyznał  statuetki ” Edzio” w kilku kategoriach: prymus, sportowiec, artysta, lady, dżentelmen, społecznik, uśmiech, osobowość. Spośród wszystkich nominowanych z każdej klasy wybrano i przyznano jedna statuetkę “Edzio w każdej kategorii: I tak:

prymus- Julia Aniszewska 4b i Gabriela Branicka 4c -obie dziewczyny osiągnęły najwyższą średnią- 5,33,

sportowiec- Aleksandra Wąsak 3bg,

artysta – Julia Rudzka 7a,

lady- Aleksandra Sikorska 3bg,

dżentelmen- Jakub Staniszewski 3bg,

społecznik- Gabrysia Królak 3bg,

uśmiech- Zuzia Deretkiewicz-6a,

osobowość- Jakub Wrzosek- 3ag

Statuetkę dla “Super klasy” otrzymały klasa, która zdobyła największą ilość “Edziów” i była to klasa 3b gimnazjum.

W dalszej części zostały wyłonione śmieszne rekordy: “Roszpunka”- najdłuższe włosy-

Ola Cabaj kl 7b, “Wielka stopa”- Patryk Lewicki 7b oraz “Drapacz chmur”- najwyższy uczeń w szkole- Artur sadowski 3bg.

Na koniec odbył się pokaz mody Wiosna 2018, gdzie wszyscy chętni prezentowali modę wiosenną.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close