I Dzień Wiosny dla klas I-III

25 marca 2018

- edytaleszczynska -

Samorząd uczniowski dla klas I-III w I dzień wiosny przygotował konkurs na makietę lub kompozycję o tematyce wiosennej. Wszystkie prace były bardzo  ciekawe i pomysłowe. Dlatego też przyznane zostały 3 wyróżnienia: Szymon Zwierz III b, Maja Serwatko III b oraz Amelia Kordas i Szymon Kaczorek z kl. I b. Pozostali uczestnicy konkursu również otrzymali drobne nagrody. Zdjęcia prac można obejrzeć w galerii.

W dalszej części apelu każda klasa zaprezentowała samodzielnie ułożoną jedną zwrotkę piosenki o wiośnie i zaśpiewała na melodię “Gdzie strumyk płynie z wolna”. Powstała nam bardzo ciekawa “Piosenka Wiosenna” autorstwa wszystkich młodszych uczniów. Na koniec  wszyscy chętni wzięli udział w pokazie mody “Wiosna 2018”

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close