Grupa 0a w gabinecie pielęgniarki.

08 marca 2016

- Ola Pernach -

W ubiegły piątek przedszkolaki z grupy 0a w ramach tematu „Poznajemy zawody”, odwiedziły gabinet szkolnej pielęgniarki. Pani pielęgniarka pokazała nam różne przyrządy, w które wyposażony jest jej gabinet. Dzieci bardzo chętnie sprawdzały swoją wagę i wzrost, zobaczyły urządzenie do mierzenia ciśnienia i inne przedmioty wykorzystywane w codziennej pracy. Po powrocie do swojej sali wykonały czepki pielęgniarskie i zaczęły wcielać się w tej jakże ważnej i potrzebnej roli.
Przy tej okazji składamy podziękowania naszej szkolnej pielęgniarce, pani Katarzynie Koszel za miłe przyjęcie i cierpliwe udzielanie odpowiedzi na nasze liczne pytania.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close