Goście z Francji w przedszkolu.

21 lipca 2017

- Aneta Zadunajska -

Wakacje w naszym przedszkolu to czas pełen niespodzianek a największą, jaką przygotowałyśmy dla naszych podopiecznych to spotkanie z gośćmi z Francji.  Wolontariusze z Fundacji Elizy Bujalskiej EBU, która propaguje wymianę młodzieży i naukę języków poprzez zabawę gościli w naszym przedszkolu w piątek 14.07. Spotkanie zaczęliśmy od wspólnego francuskiego śniadania croissanty, a zakończyliśmy typowo polskim obiadem. Celem naszego spotkania było przybliżenie kultury Francji, promowanie tolerancji oraz dialog międzykulturowy. Wspólne zabawy, śpiewy i tańce ukazywały jak szybko dzieci nawiązują kontakt z innymi kulturami a cel naszego spotkania został osiągnięty.

Zresztą nie traćmy słów, wystarczy popatrzeć na zdjęcia

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close