Gminny Dzień Matki w Piasecznie

31 maja 2017

- Dorota Kupska -

W dniu 30 maja 2017 r. w Piasecznie odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Matki. Spotkanie dało możliwość, by podziękować wszystkim Matkom, a w sposób szczególny Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Cegłów, za ich pracę, trud ponoszony każdego dnia na rzecz rodziny, czy lokalnej społeczności.

Głównym inicjatorem spotkania był Wójt Gminy Cegłów – Pan Marcin Uchman oraz Przewodniczący Rady Gminy – Pan Krzysztof Janicki. W tym roku gospodarzami były Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Piaseczna. Uroczystość poprowadził Pan Tadeusz Lempkowski.

Dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Przedszkola w Cegłowie – Filii w Piasecznie przedstawiły dla zgromadzonych gości program artystyczny. Zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce nawiązujące do tematyki uroczystości i obchodów Dnia Matki.

Po zakończonych występach każda z Pań otrzymała różę i drobny upominek od Pana Wójta.

Uroczystość uświetniły występy dwóch wokalistek: Pani Oleksandry Zhuravel i Pani Anny Osmakowicz. Pan konferansjer przybliżył postać Anny German. Panie zaśpiewały najpiękniejsze szlagiery z jej repertuaru.

Spotkanie upłynęło w miłej, gościnnej atmosferze przy poczęstunku przygotowanym przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Piaseczna.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close