Gimnazjaliści prowadzą lekcje w Warszawie

28 października 2016

- Karol Sieńkowski -

28 października 2016 grupa gimnazjalistów z koła informatycznego po raz kolejny poprowadziła zajęcia z programowania robotów. Tym razem gościliśmy w Gimnazjum z Oddziałami  Integracyjnymi Nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie.

Zajęcia odbywały się dla 5 klas z poziomów 1-3 gimnazjum. Warsztaty były bardzo wyczerpujące dla uczniów, ale też pozwoliły im nabyć nowe doświadczenia. Uczniowie mogli wczuć się w rolę nauczycieli i zobaczyć jak wygląda proces nauczania z drugiej strony.

Zajęcia poprowadzili uczniowie klasy 3b gimnazjum pod kierunkiem pan Karola Sieńkowskiego. Byli to: Maciej Grudzień, Filip Kosmalla, Wojciech MistewiczJakub Uchman.

Dziękujemy nauczycielce warszawskiego gimnazjum, pani Urszuli Aksamit oraz dyrekcji szkoły za życzliwe przyjęcie.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close