Gimnazjaliści prowadzą lekcje w Warszawie

Karol Sieńkowski    28 października 2016

28 października 2016 grupa gimnazjalistów z koła informatycznego po raz kolejny poprowadziła zajęcia z programowania robotów. Tym razem gościliśmy w Gimnazjum z Oddziałami  Integracyjnymi Nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie.

Zajęcia odbywały się dla 5 klas z poziomów 1-3 gimnazjum. Warsztaty były bardzo wyczerpujące dla uczniów, ale też pozwoliły im nabyć nowe doświadczenia. Uczniowie mogli wczuć się w rolę nauczycieli i zobaczyć jak wygląda proces nauczania z drugiej strony.

Zajęcia poprowadzili uczniowie klasy 3b gimnazjum pod kierunkiem pan Karola Sieńkowskiego. Byli to: Maciej Grudzień, Filip Kosmalla, Wojciech Mistewicz i Jakub Uchman.

Dziękujemy nauczycielce warszawskiego gimnazjum, pani Urszuli Aksamit oraz dyrekcji szkoły za życzliwe przyjęcie.