Geodeta w przedszkolu.

28 października 2019

- Aneta Zadunajska -

25 października odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość: Pan Krzysztof– prywatnie tata Piotrusia a w pracy – geodeta. Dzięki temu spotkaniu, w ramach innowacji pedagogicznej „Poznajemy zawody” przedszkolaki mogły dowiedzieć się, na czym polega jego niełatwa praca. Pan Krzysztof zabrał ze sobą chyba wszystkie sprzęty, jakimi posługuje się w swojej pracy geodeta, czym wzbudził prawdziwy entuzjazm u dzieci. Przedszkolaki podziwiały ręcznie sporządzone mapy i szkice, dalmierz, niwelator, taśmę mierniczą i inne instrumenty niezbędne w tym trudnym zawodzie.

Dziękujemy panu Krzysztofowi za wizytę, barwną opowieść i niesamowitą atmosferę.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close