Francuska kuchnia króluje

26 stycznia 2017

- Aneta Zadunajska -

Grupa 5 latków, w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej “Kultura francuska- – współpraca z przedszkolem z Francji”utrwaliły wiadomości o Paryżu, po czym zbudowały wieże Eiffla. Następnie własnoręcznie wykonały grzanki francuskie smażone na masełku. Ciekawostką było, to że we Francji cieszą się popularnością śniadania na słodko, co niezmiernie ucieszyło przedszkolaki. Z tego właśnie powodu – już w najbliższy wtorek dzieci z całego przedszkola zjedzą śniadanie w stylu francuskim na słodko, gdzie grzanki francuskie będą królowały. Aż ślinka cieknie na samą myśl

🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close