Festiwal Nauki i Kultury w naszym przedszkolu

07 czerwca 2019

- Aneta Zadunajska -

W piątek, 7.06.2019r. już po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola wraz z przedszkolakami i pierwszoklasistami z Filii w Piasecznie uczestniczyły w warsztatach zorganizowanych w ramach Festiwalu Nauki i Kultury w Zespole Szkolnym w Cegłowie. Tym razem dzieci poznały tajniki obróbki gliny i wyrabiania naczyń. Każdy miał możliwość wykonania małego wazonika na pamiątkę. Duże emocje i wiele zabawy przysporzyły warsztaty muzyczno – rytmiczne z Panem Adamem Kurem, który przedstawił dzieciom różne instrumenty muzyczne, m.in. japońskie „otomatone” i porwał wszystkich do tańca i wesołych pląsów. Był też czas na twórczość plastyczną, a mianowicie malowanie farbami w naszym ogrodzie, gdzie rozłożona była także ścieżka sensoryczna, do której ustawiała się długa kolejka. Nie zapomnieliśmy także o smacznych i ulubionych przekąskach naszych przedszkolaków, dlatego w międzyczasie dla pokrzepienia ciała mieliśmy przerwę na popcorn, pączki i owoce. Czas minął wszystkim bardzo szybko na wspólnej nauce i zabawie.

I już zaczynamy planować kolejne warsztaty, bo te dzisiejsze wszystkim przypadły do gustu 😉

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close