Ferii w przedszkolu ciąg dalszy…

23 stycznia 2018

- Ola Pernach -

Drugi tydzień ferii w przedszkolu w Cegłowie rozpoczęty! Zaczęliśmy bardzo naukowo. Wczoraj robiliśmy eksperymenty i próbowaliśmy udzielać odpowiedzi na pytania: Dlaczego przedmioty spadają na ziemię?  Co się stanie  ze śniegiem pod wpływem ciepła? Sprawdzaliśmy również, jak zachowa się śnieg gdy połączymy go z kolorowymi farbami. Dziś, czyli 23 stycznia, byliśmy w szkole na zajęciach komputerowych z kodowania. Z powierzonymi nam zadaniami poradziliśmy sobie doskonale!

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close