Ferie zimowe 2016

25 lutego 2016

- Emilia Kowalczyk-Rumak -

Ferie zimowe 2016 zaproponowane uczniom naszej szkoły, miały charakter dwuetapowy. W pierwszym tygodniu w szkole odbywały się zajęcia sportowe, muzyczne i plastyczne. W czwartek wraz z uczniami szkoły w Piasecznie miał miejsce wyjazd na basen połączony ze słodką niespodzianką w kawiarni.

W drugim tygodniu zajęcia odbywały się w Klubie Kulturalne Zacisze. Wszyscy uczestnicy podczas ferii zimowych korzystali z gorącego posiłku w stołówce szkolnej.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close