Euroweek- dzień 4 :)

Elżbieta Rawska    27 listopada 2018

Dzisiejszy dzień to kolejne wyzwania nie tylko językowe ale również takie, gdzie nasza młodzież musiała się wykazać kreatywnością i umiejętnością pracy zespołowej . Wcielili się  w specjalistów ds. reklamy :), a ich zadaniem było przygotować reklamę produktu lub usługi wybranej przez naszych wolontariuszy. Spisali się na medal 🙂 Byłyśmy pod ogromnym wrażeniem odwagi i pomysłowości naszych uczniów 🙂 Potem kolejne zadania, gry i zabawy językowe. Krótki spacer do pięknie usytuowanego parku zdrojowego oraz uzdrowiska ” Wojciech” pomógł nam “naładować baterie” przed intensywnie zapowiadającym się wieczorem – wieczorem pożegnalnym 🙁 . Popłynęły łzy wzruszenia. Uściskom nie było końca 🙂 Nasza przygoda z EuroWeek dobiegała końca ale wiedza, którą zdobyliśmy, nowe znajomości i przyjaźnie na pewno przetrwają 🙂 Do zobaczenia za rok 😉