Euroweek- dzień 4 :)

27 listopada 2018

- Elżbieta Rawska -

Dzisiejszy dzień to kolejne wyzwania nie tylko językowe ale również takie, gdzie nasza młodzież musiała się wykazać kreatywnością i umiejętnością pracy zespołowej . Wcielili się  w specjalistów ds. reklamy :), a ich zadaniem było przygotować reklamę produktu lub usługi wybranej przez naszych wolontariuszy. Spisali się na medal 🙂 Byłyśmy pod ogromnym wrażeniem odwagi i pomysłowości naszych uczniów 🙂 Potem kolejne zadania, gry i zabawy językowe. Krótki spacer do pięknie usytuowanego parku zdrojowego oraz uzdrowiska ” Wojciech” pomógł nam “naładować baterie” przed intensywnie zapowiadającym się wieczorem – wieczorem pożegnalnym 🙁 . Popłynęły łzy wzruszenia. Uściskom nie było końca 🙂 Nasza przygoda z EuroWeek dobiegała końca ale wiedza, którą zdobyliśmy, nowe znajomości i przyjaźnie na pewno przetrwają 🙂 Do zobaczenia za rok 😉

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close