Euroweek – dzień 3

Elżbieta Rawska    25 listopada 2018

Wrażeń dzień trzeci 🙂 Nasi nowi, cudowni już przyjaciele z odległych zakątków świata nie dają nam chwili wytchnienia 😉 Od rana zaraz po królewskim śniadanku nasza młodzież biegnie na poranny ” energizer”, a potem zajęcia kulturoznawcze, a więc garść informacji z “pierwszej ręki” na temat Filipin, Kolumbii i Hondurasu. Kolejne gry, zabawy i zadania integracyjne, a potem spacer do serca Lądka Zdrój- urokliwego Starego Rynku. Po sytym obiadku czas na kolejne wyzwania, w tym praca zespołowa, gdzie zadaniem naszych uczniów było przygotowanie  i zaprezentowanie na scenie wybranego przeboju z list światowych. Zabawa była przednia. Zaskoczyła nas odwaga i przebojowość naszej młodzieży 🙂 Odkrywamy tutaj młode talenty ;)A na koniec intensywnego dnia wyczekiwana dyskoteka multikulturowa : )