Euroweek – dzień 3

25 listopada 2018

- Elżbieta Rawska -

Wrażeń dzień trzeci 🙂 Nasi nowi, cudowni już przyjaciele z odległych zakątków świata nie dają nam chwili wytchnienia 😉 Od rana zaraz po królewskim śniadanku nasza młodzież biegnie na poranny ” energizer”, a potem zajęcia kulturoznawcze, a więc garść informacji z “pierwszej ręki” na temat Filipin, Kolumbii i Hondurasu. Kolejne gry, zabawy i zadania integracyjne, a potem spacer do serca Lądka Zdrój- urokliwego Starego Rynku. Po sytym obiadku czas na kolejne wyzwania, w tym praca zespołowa, gdzie zadaniem naszych uczniów było przygotowanie  i zaprezentowanie na scenie wybranego przeboju z list światowych. Zabawa była przednia. Zaskoczyła nas odwaga i przebojowość naszej młodzieży 🙂 Odkrywamy tutaj młode talenty ;)A na koniec intensywnego dnia wyczekiwana dyskoteka multikulturowa : ) 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close