Euroweek- dzień 2 :)

24 listopada 2018

- Elżbieta Rawska -

Międzynarodowej przygody ciąg dalszy 🙂 Po przepysznym śniadanku ,poranny “energizer”, żeby “naładować baterie” na cały dzień intensywnych działań. Nasi młodzi podróżnicy zostali zaangażowani w nakręcenie filmów na miarę Oskara 😉 Pracowali w grupach międzyszkolnych, a jest nas tu 119 uczestników z 5 różnych szkół w Polsce. Integracja, jak marzenie 🙂 Nowe znajomości kwitną 😉 Obserwujemy naszych uczniów i jesteśmy z nich naprawdę dumne, bo wszyscy radzą sobie, jak na młodych Europejczyków przystało 🙂 Angażują się ambitnie w każde z powierzone przez wolontariuszy zadania. Udało nam się wynegocjować nawet troszkę czasu na szybkie zakupy i krótki spacer po Lądku Zdrój 🙂 A oto kolejne zdjęcia 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close