Euroweek- dzień 1

23 listopada 2018

- Elżbieta Rawska -

Przygoda ze Światem rozpoczęta 🙂 Podróż, choć długa,  minęła nam bardzo szybko. Pierwszy przystanek to Wrocław- stolica Dolnego Śląska. Zakochaliśmy się 🙂 .Most Tumski dla zakochanych 😉 oraz Stare Miasto urzekły wszystkich. Nie udało nam się  “upolować ” wszystkich krasnali ale za rok dokończymy dzieła, bo na pewno tu wrócimy 🙂 Lądek Zdrój przywitał nas śnieżną aurą. Widoki z okien naszego ośrodka są bajeczne 🙂 Wolontariusze z Kolumbii, Indonezji, Niemiec, Hondurasu, Tajlandii, Filipin i Meksyku i Hiszpanii przywitali nas z taką energią, że natychmiast zapomnieliśmy o zmęczeniu i z uśmiechem na buziach ruszyliśmy na pierwszą multikulturową dyskotekę 🙂 A oto kilka fotek z dnia nr 1. Enjoy 😉

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close