English Vocabulary Master

11 lutego 2017

- Karolina Kluczek -

W dn. 2.02.2017 r. uczniowie kl. 3b naszego gimnazjum – Jakub SzewczykFilip Kosmalla – wzięli udział w II powiatowym konkursie English Vocabulary Master w Zespole Szkół w Latowiczu. W zmaganiach uczestniczyła młodzież z wielu placówek w powiecie mińskim. Po niełatwym teście i burzliwych obradach komisji wyłoniono zwycięzcę, którym został Filip Kosmalla. 

Filipowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorom konkursu bardzo dziękujemy za udostępnienie zdjęć.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close