„ENGLISH VOCABULARY MASTER”

18 marca 2019

- Magdalena Sujak -

W piątek 15 marca w Latowiczu, odbył się IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „ENGLISH VOCABULARY MASTER” . Po etapie szkolnym do udziału w tym konkursie zakwalifikowały się dwie uczennice przygotowane przez p. Bożenę Kramek: Klaudia Kowalczyk z klasy 3b gimnazjum i Olga Wrzosek z 8b.

Na szczeblu powiatowym uczennice zajęły wysokie lokaty – Klaudia Kowalczyk zajęła 2 miejsce, a Olga Wrzosek miejsce 4. Bez wątpienia jest to sukces – gratulujemy.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close