“Dzisiaj w Betlejem” – jasełka w Szkole Podstawowej w Cegłowie

22 grudnia 2019

- Jolanta Różycka -

W szczególny sposób spędziliśmy ostatni dzień przed przerwą świąteczną, przeżywając na nowo radość z narodzin Jezusa. Tajemnica Bożego Narodzenia przybliżona nam została w jasełkach odegranych przez uczniów klas  V. Wszystkim udzielił się nastrój ubogiej stajenki  –  zadziwienia pastuszków i pokornej mądrości Trzech Mędrców, którzy w nowo narodzonym dzieciątku odkryli naszego Zbawiciela. Tegoroczne jasełka  przygotował zespół nauczycieli: p.p.  Elżbieta Stępień, Anna Chojnacka, Jadwiga Juszkiewicz, Jolanta Różycka i p. Bartosz Żelazowski.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy wspierali nas w tym przedsięwzięciu. Szczególne podziękowania składamy także  rodzicom, którzy motywowali swoje pociechy i pomagali w kompletowaniu strojów.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close