Dzień Zdrowego Śniadania

09 listopada 2016

- edytaleszczynska -

Już po raz drugi w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień Zdrowego Śniadania, który miał pokazać jak ważne jest śniadanie i drugie śniadanie dla dzieci. Z naszych obserwacji tego dnia i pytań o śniadanie wielu uczniów odpowiadało, że nie zjadło śniadania z braku czasu, ale też nie zabrało go do szkoły!!!!!!.

Uczennice klasy 1 a i b naszego gimnazjum na szczęście pamiętały o zdrowym śniadanku, co można ze smakiem podziwiać w naszej galerii.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close