Dzień Rosyjski w świetlicy

10 października 2016

- swietlica -

W poniedziałek 10 października w świetlicy szkolnej w ramach innowacji Dookoła Świata odbył się Dzień Rosyjski. Dzieci brały udział w zajęciach poszerzających wiadomości o Rosji, jej kulturze, zabytkach i folklorze. Poznali flagę, stolicę, ważniejsze miasta i rzeki.

Uczniowie degustowali herbatę rosyjską parzoną w specjalny rosyjski sposób, przygotowywali bliny – placki sporządzone zgodnie z rosyjską recepturą.

Oglądaliśmy również bajki, przygotowywaliśmy plansze i puzzle z mapą Rosji, tańczyliśmy kazaczoka.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close