Dzień Pluszowego Misia.

03 grudnia 2018

- Aneta Zadunajska -

25 listopada to dzień, w którym swoje święto obchodzi Pluszowy Miś, niezastąpiona zabawka każdego dziecka. Z tej okazji w poniedziałek 26 listopada dzieci z grupy 3- latków przyniosły do przedszkola swojego pluszowego przyjaciela. Było wesoło i kolorowo, bo każdy pluszak był inny. Wspólne zabawy z misiami sprawiły dzieciom dużo frajdy. Podsumowaniem tego szczególnego dnia była poczęstunek dzieci misiowymi przysmakami oraz wręczenie dzieciom dyplomu  „Przyjaciela Pluszowego Misia”

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close