Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu w Piasecznie

04 grudnia 2015

- Karolina Kluczek -

Miś jest najlepszym przyjacielem dziecka, a wszystko zaczęło się w 1902 roku w Stanach Zjednoczonych. Tam powstały pierwsze pluszowe misie o imieniu Teddy. W setną rocznicę urodzin pierwszego misia w 2002 roku został ustanowiony Światowy Dzień Pluszowego Misia. Obchodzimy go 25 listopada.

W tym roku obchodziliśmy to święto wspólnie z Małym Przedszkolem w Podcierniu. Przedszkolaki wraz z paniami były naszymi gośćmi. Dzieci wspaniale się bawiły i miały okazję integrować się.

Autor: Małgorzata Kozłowska

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close