Dzień Pluszowego Misia w Piasecznie

27 listopada 2017

- Dorota Kupska -

W dniu 24 listopada br., przedszkolaki z grupy “Motylki” i “Biedronki” obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola  ze swoimi ulubionymi pluszakami.

Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od zaprezentowania naszych ulubieńców. Dzieci  chętnie opowiadały o swoich maskotkach, poznały historię Święta Pluszowego Misia, znakomicie odgadywały zagadki obrazkowe. Aktywnie również pracowały przy wykonaniu pracy plastycznej. Na zakończenie radośnie bawiły się i tańczyły przy dźwiękach muzyki.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close