Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2019

- Dorota Kupska -

Dzień Misia nie ma długiej tradycji, ponieważ obchodzony jest od 2002 roku, kiedy to przypadła setna rocznica powstania maskotki. Pluszowe misie to najwierniejsi przyjaciele dzieci, dlatego święto chętnie jest celebrowane przez najmłodszych. Tego dnia świętowaliśmy również w naszym przedszkolu. Dzieci przyniosły z domu swoje ukochane pluszaki, które towarzyszyły im podczas zagadek, konkursów i zabaw. Ten radosny dzień uatrakcyjniała wesoła muzyka i zabawy taneczne. Uśmiech nie znikał z twarzy naszych przedszkolaków, a słodką przyjemnością był urodzinowy tort Misia.

Autor: Ewelina Chmielewska

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close