Dzień Patrona w przedszkolu.

05 października 2017

- Aneta Zadunajska -

W piątek 29 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Patrona. Z tej okazji odwiedziły nas druhny: Julia i Ewelina, aby przybliżyć dzieciom “harcerski świat”.

Harcerki opowiadały o swoich obowiązkach, zadaniach, zaprezentowały swoje mundury i wyjaśniły dzieciom co oznaczają kolory i  znajdujące się na nich naszywki. Był też wspólny śpiew, pląsy co wprowadziło wszystkich w radosny nastrój. Miłym akcentem stało się utworzenie na pożegnanie harcerskiego kręgu.

Aby uczcić ten wyjątkowy dzień udaliśmy się na cmentarz w cele zapalenia zniczy na grobie naszych Patronów Bohaterskich Harcerzy Cegłowa.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close