Dzień liczby Pi w Wodyniach

03 kwietnia 2018

- Karol Sieńkowski -

20 marca 2018 roku zostaliśmy zaproszeni do szkoły w Wodyniach. Odbywał tam się “Dzień liczby Pi”, podczas którego prowadziliśmy dla uczniów blok warsztatowy. Składały się na niego warsztaty chemiczne “Zrób sobie piłeczkę” , warsztaty matematyczne “Liczenie na sorobanie”, warsztaty informatyczne “Programowanie robotów” oraz warsztaty wychowania fizycznego “Wf-po japońsku”. Uczniowie z radością zdobywali wiedzę w nieco innej formie niż na co dzień, nasze warsztaty zawsze cieszą się dużą popularnością wśród szkół, które odwiedzamy.

Warsztaty poprowadzili: p. Kamila Orłowska, p. Izabela Reda, p. Mariola Olejnik, p. Magdalena Sujak i p. Karol Sieńkowski.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close