Dzień kobiet w przedszkolu

08 marca 2019

- Aneta Zadunajska -

Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie,

że dzisiaj jest święto kobiet (…)”

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe, a w naszym przedszkolu w dniu dzisiejszym powody do radości mieli również chłopcy 😉 W zerówkach promienne uśmiechy ani na chwilę nie znikały, gdyż oprócz radosnych życzeń dla dziewczynek każdy, bez wyjątku otrzymał upominek.

Młodsze dzieci z przedszkola dzisiejsze przedpołudnie spędziły na wesołych zabawach i śpiewach, a także własnoręcznie przygotowały smaczne „babeczki dla fajnej babeczki”, które w błyskawicznym tempie zniknęły z talerzyków podczas wspólnej, radosnej degustacji 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close